Přihláška

Vyplňte přihlášku, na základě které vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

Přihláška na příměstský letní tábor - klikněte zde

Proběhlo setkání s rodiči

Vážení a milí rodiče,
Děkujeme, že jste nás navštívili v tak hojném počtu. Nezapomeňte nám prosím poslat co nejdříve datum narození Vašich dětí (pokud jste nám neposlali ještě táborovu přihlášku). Moc děkujeme.

Kapacita tábora

V současné době se omlouváme, ale příměstský tábor je již zcela plný!

Základní informace o táboře

Tábor se uskuteční v městě Brně a okolí, 6. - 10. srpna 2018 (pondělí - pátek), od 8 do 16 hodin.
Tábor je určen pro kluky a holky ve věku 7 - 12 let.
Cena tábora je 1300 Kč. Splatnost tábora je do 1. dubna 2018. Zahrnuje pitný režim po celý den, teplý oběd, zdravotníka s kurzem první pomoci, cestovní výdaje na výlety, ceny pro děti a materiál pro výrobu.
Hlavním vedoucím tábora: MgA. Martin Fišl, email: martin.fisl34@gmail.com, tel.: 724 509 952

Kdo pro Vás tábor připravuje?

Hvězda Severu je turistický oddíl, který vznikl v roce 1996. Nyní pracuje pod hlavičkou Asociace turistických oddílů mládeže ČR. Oddíl je určen pro chlapce z Brna - Králova Pole a okolí. Našim cílem je především smyslupně naplnit volný čas Vašich dětí a náš výchovný program je úzce spjat s organizací Junák a Liga lesní moudrosti.

Kdo se o Vaše děti bude starat?

Vedoucí jsou lidé, kteří sami prošli oddílem, mají k našemu sdružení dlouholeté vazby a získali si tím tak morální a odborný kredit pod dozorem všech. Naši vedoucí jsou řádně proškoleni mnoha semináři a zkouškami (Zkoušky hlavního táborového vedoucího, Zdravotnické zkoušky...). Svoji práci všichni dělají dobrovolně ze svého volného času bez nároku na finanční ohodnocení či odměnu. Zde najdete vedoucí příměstského tábora.

Motivační text příměstského tábora

Spolu s Philleasem Foggem a jeho novým sluhou Jeanem Proklouzem se chceme pokusit vyhrát sázku o 20 000 liber a stihnout objet svět za 5 dní. Stejně jako hrdinové knihy vyrazíme z Anglie přes Francii, zastavíme se ale i v Čechách, poplavíme Indickým oceánem do Indie, navštívíme Austrálii nebo Kanadu či USA a pokusíme se raketou vrátit zpátky tak, abychom stihli doletět v časovém limitu 5 dní.

Program tábora

Kluci a holky budou cestovat po celém světě. Navštíví množství zemí a kontinentů. Z každého z nich si odvezou mnoho zážitků a výrobků. Seznámí se z řečí dané země, tradicemi a zahrají si spousty her, které budou rozvíjet jejich postřeh, iteligenci, jazykové schopnosti, komunikaci či myšlení...